Irské tance v Praze. Kurzy pro začátečníky a pokročilé.

irské tance, kurzy irských tanců praha, taneční kurzy praha, moderní tance praha

Kurzy irských tanců pro dospělé a mládež.

Pro všechny, kteří se chtějí seznámit s irskými tanci nebo se jen rozhýbat, skupina Seamróg každoročně otevírá taneční kurzy pro všechny úrovně pokročilosti. Tancem si zlepšíte nejenom svou fyzickou kondici, ale taky rytmické a pohybové nadání.

S námi se máte možnost naučit jak klasické tak i moderní irské tance, které běžně uvidíte na irských tancovačkách, tance v měkkých botách a také irský step (ceilí, soft shoes i hard shoes).

Tančíme pro radost a věnujeme se víc divadelně-tanečních projektům, ale zároveň respektujeme i požadavky těch tanečníků, kteří by chtěli soutěžit. V průběhu roku nacvičujeme s tanečníky choreografie pro naši letní vystoupení, a vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny, která předvádí irské tance na festivalech, trzích a slavnostech.

Přijímáme tanečníky od 15 let, horní hranice není stanovena.

Časy naších tanečních kurzů jsou podvečerní až večerní, aby byly dostupnější pro širší veřejnost.

Místo a čas konání tréninků:

každé úterý od 18:30 do 20:30 v DDM Pod Strašnickou vinicí.

S sebou na trénink doporučujeme vzít:

Jediné, čím musíte být vybaveni je dobrá nálada a chuť se naučit trochu toho tanečního umění. K tomu doporučujeme si ještě vzít obuv s měkčí podrážkou, a pevnější obuv typu sneaker nebo tenisky s nečernící podrážkou (pokud nemáte irské měkké boty “soft shoes” a tvrdé stepové boty “hard shoes”). Na sebe si vezměte cokoliv volného a pohodlného, a nezapomeňte také na pití.

Pozor!

Seamrog vyhlašuje měsíc volných kurzů! Ne, nebudeme se flákat a dělat si co se nám zlíbí ale naopak budeme tančit a nabízíme Vám kdykoliv se k nám připojit a zkusit si nezávazně Irský tanec s námi. Celý měsíc jsou naše kurzy budou otevřené pro nové příchozí, a to úplně zdarma! Přijďte si proto s námi zatančit, pobavit se a zasmát každé úterý od 19 h.

Máte-li o naše kurzy zájem, nebo nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Comments are closed